Showbiz

FOTO/ Qejfmbetur nga produksioni? Veprimi i fundit i Romeo Veshajt i vë “kapakun” njëherë e mirë aludimeve

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Qejfmbetur nga produksioni? Veprimi i fundit i Romeo Veshajt i vë

Mungesa e Romeo Veshajt në after-party dhe në Post BBV, bëri që fansat të aludonin për një hatërmbetje me produksionin. 

Aktori i humorit pasi zuri vendin e tretë në finalen e madhe, zgjodhi të mos merrte më pjesë në asnjë aktivitet që vinte më pas.

E mesa duket, dyshimet për hatërmbetje nuk paskan qenë të kota, pasi nga një verifikim i shpejtë rezulton se Romeo nuk e ndjek më Ledioni dhe as ky i fundit atë.

Pyetja që lind tani është: A do e shohim më Romeon në Top? Por gjithsesi kjo mbetet për t;u parë në ditët në vijim. 

FOTO/ Qejfmbetur nga produksioni? Veprimi i fundit i Romeo Veshajt i vë

FOTO/ Qejfmbetur nga produksioni? Veprimi i fundit i Romeo Veshajt i vë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH