Showbiz

FOTO/ Pas divorcit me Xhensilën, shoku i ngushtë i Bes Kallakut “plas bombën": Ke shpëtuar vlla, të pata thënë…

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Pas divorcit me Xhensilën, shoku i ngushtë i Bes Kallakut

Divorci i Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallakut, është një nga ngjarjet që ka qenë në qendër të vëmendjes përgjatë javëve të fundit. 

Pak ditë më parë, aktori publikoi projektin e tij muzikor më të ri “Mosmirënjohja” me tekst të shkruajtur nga vetë ai të cilin e konsideroi “tekst shpirti”.

Së fundmi ishte Kristian Boci, miku i tij i vjetër, ai që publikoi këngën e Bes Kallakut “Mosmirënjohja!”, duke i rikujtuar se e kishte paralajmëruar për këtë ditë.

FOTO/ Pas divorcit me Xhensilën, shoku i ngushtë i Bes Kallakut

“Mosmirënjohja! Më vjen keq vëllai im po më beso ke shpëtuar një herë e mirë nga qoftë largu. Ta pata thënë brother Bes Kallaku”, shkruan ai.

FOTO/ Pas divorcit me Xhensilën, shoku i ngushtë i Bes Kallakut

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH