Showbiz

FOTO/ Nuk do ta besoni! I kemi parë vetëm babain, por shikoni sa e bukur qenka mami i HEIDIT

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Nuk do ta besoni! I kemi parë vetëm babain, por shikoni sa e

Heidi Baci është bërë një nga personazhet më të pëlqyera dhe më të komentuara në shtëpinë e Big Brother Vip. 

Pasi u fut në Big Brother Vip 3 në Shqipëri, bukuroshja ka treguar pak ose aspak për familjen e saj, e cila jeton prej vitesh në Itali. 

FOTO/ Nuk do ta besoni! I kemi parë vetëm babain, por shikoni sa e

Por shumë pak ka folur për nënën e saj. Disa ditë më parë, Heidi është shprehur në shtëpinë e BBV se nëna e saj është shumë më e bukur se ajo.

FOTO/ Nuk do ta besoni! I kemi parë vetëm babain, por shikoni sa e

Dhe në fakt kjo është e vërtetë. Siç duket nga fotot mamaja e Heidit është shumë e bukur dhe nga kjo ne kuptojmë se nga e ka marrë bukurinë modelja.

FOTO/ Nuk do ta besoni! I kemi parë vetëm babain, por shikoni sa e

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH