Showbiz

FOTO/ Një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, “e humbur” prej vitesh… kush e njeh?

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Një nga këngëtaret më të njohura shqiptare,
Këngëtarja e mirënjohur Mira Konçi i është rikthyer jetës publike, pas një mungese të gjatë.

Pas divorcit me Shpëtim Saraçin, ajo vendosi të jetojë në SHBA.

FOTO/ Një nga këngëtaret më të njohura shqiptare,

Mira Konçi i është rikthyer edhe jetës artistike, teksa e shoqëron shpesh vajza e saj e rritur.

FOTO/ Një nga këngëtaret më të njohura shqiptare,

“Çaji për trupin, muzika për shpirtin” shkruan ajo krahas fotos së fundit që ka publikuar në Instagram.

Mira Konçi i përket brezit të artistëve të ‘90 dhe fitoi një festival kënge në RTSH para se të largohej në SHBA.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH