Showbiz

FOTO/ Një familje e vërtetë, Diola Dosti shijon fundjavën me partnerin biznesmen dhe të bijën

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Një familje e vërtetë, Diola Dosti shijon fundjavën me

Diola Dosti dhe biznesmeni nga Kosova Erolld Belegu, konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë për të cilin ishin përfolur prej kohësh e që tashmë kanë dalë haptazi në publik. 

Këtë fundjavë çifti e ka kaluar bashkë, por edhe në shoqërinë e vajzës së Diolës. Ka qenë Bleza ajo e cila ka publikuar një foto me mamin dhe partnerin e nënës së saj, duke e shoqëruar foton me 2 zemra.

FOTO/ Një familje e vërtetë, Diola Dosti shijon fundjavën me

E mesa duket se vajza e madhe e Diolës është shumë e lumtur që mamaja e saj ka rigjetur dashurinë dhe po buzëqesh sërish. 

FOTO/ Një familje e vërtetë, Diola Dosti shijon fundjavën me

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH