Showbiz

FOTO/ Modelja e njohur pëson ndryshimin e madh në pamje, ja si duket ajo me “look-un” e ri

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Modelja e njohur pëson ndryshimin e madh në pamje, ja si duket

Modelja e njohur Arbenita Ismajli ka bërë një ndryshim në pamje.

FOTO/ Modelja e njohur pëson ndryshimin e madh në pamje, ja si duket

Bukuroshja nga Kosova ka vendosur që të presë balluket.

Ajo ka postuar një video në InstaStory me “look-un” e ri dhe duket që i shkojnë.

FOTO/ Modelja e njohur pëson ndryshimin e madh në pamje, ja si duket

Ndonëse nënë e një vajzë, Arbenita njihet si një ndër femrat më tërheqëse shqiptare, e cila çmend fansat me format perfekte trupore.

FOTO/ Modelja e njohur pëson ndryshimin e madh në pamje, ja si duket

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH