Showbiz

FOTO/ Modelja e njohur nuk përmbahet, “çmend” fansat me format e saj bombastike

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Modelja e njohur nuk përmbahet, “çmend” fansat me

Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara shqiptare e cila njihet për linjat e saj perfekte trupore dhe fotot provokuese që poston rregullisht në rrjetet sociale.

Së fundmi Oriola ka publikuar në Instagram disa foto “nudo”, duke pozuar mbi një mur.

Modelja i ka nxjerrë të gjitha në publik, ndërsa ka mbuluar pak gjoksin me një “x”.

“Mezi pres që ta ndjej jetën edhe një herë kështu”- ka shkruar modelja.

FOTO/ Modelja e njohur nuk përmbahet, “çmend” fansat me

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH