Showbiz

FOTO/ Me pushime në Durrës! Moderatorja i përgjigjet pyetjes: “Kur do të kthehet Arbana Osmani në ekran?”

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Me pushime në Durrës! Moderatorja i përgjigjet pyetjes:

Moderatorja Arbana Osmani po shijon pushimet verore së bashku me bashkëshortin e saj, Eduart Grishaj dhe fëmijët e tyre.

FOTO/ Me pushime në Durrës! Moderatorja i përgjigjet pyetjes:

Si destinacionin e tyre të preferuar, çifti kanë zgjedhur Durrësin për të kaluar disa ditë relaksi.

FOTO/ Me pushime në Durrës! Moderatorja i përgjigjet pyetjes:

Por kur do ti kthehet Arbana Osmani ekranit?

FOTO/ Me pushime në Durrës! Moderatorja i përgjigjet pyetjes:

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj ishin të ftuar në podkastin "Flasim" të kryeministrit Edi Rama. Mes rrëfimeve personale dhe profesionale, Arbana zbuloi dhe përgjigjen e pyetjes së shumë përfolur: “Kur do të kthehet Arbana Osmani në ekran?”.

Ajo u shpreh se nuk ka një datë fikse, mirëpo ka dëshirë që të rikthehet në sezonin e ri, në shtator.

Nuk ka qenë tërheqje për të reflektuar, por një pauzë, - tha kryeministri.  Një vit e pak u bë. Kam një kanal komunikimi ne rrjetet sociale, ku jam goxha prezente, por televizioni mbetet një nga pasionet e mia dhe mendoj se do ta gjej kohën për të pasur një dritare për të bërë gjënë që kam vite që e bëj, - përfundoi Arbana.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH