Showbiz

FOTO/ Kjo do të jetë Presidentja e ardhshme e vendit sipas Meri Shehut, por astrologia i vendos një kusht gazetares së njohur!

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Kjo do të jetë Presidentja e ardhshme e vendit sipas Meri

Gazetarja Lei Kraja nuk i shpëtoi dot një parashikimi nga astrologia Meri Shehu. Gazetarja simpatike e sportit mësoi nga astrologia se pasi të fejohet dhe të martohet mund të bëhet presidente. 

FOTO/ Kjo do të jetë Presidentja e ardhshme e vendit sipas Meri

Ajo i tha se Lei, e cila është shenja e gaforres, vitin që vjen do të shkëlqejnë, do të martohen, fejohen apo bëhen presidente.

FOTO/ Kjo do të jetë Presidentja e ardhshme e vendit sipas Meri

Ajo u shpreh se “çfarë të kapin këtë vit, do ta punojnë vitin tjetër”.

FOTO/ Kjo do të jetë Presidentja e ardhshme e vendit sipas Meri

Meri: Gaforrja është përball bricjapit, por favorizohet vitn tjetër, kështu që fejohen, martohen, bëhen presidente. Çfarë do të kapë tani, e përpunon vitin tjetër

Manushi: Çfarë të bëjë këtë vit?

FOTO/ Kjo do të jetë Presidentja e ardhshme e vendit sipas Meri

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH