Showbiz

FOTO/ Kiara zbulon pushimet private të familjes. Ja se çfarë i shkruan Luizi “i kamufluar” si artist në rrjetet sociale

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Kiara zbulon pushimet private të familjes. Ja se çfarë i

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli vijojnë pushimet familjare.

FOTO/ Kiara zbulon pushimet private të familjes. Ja se çfarë i

FOTO/ Kiara zbulon pushimet private të familjes. Ja se çfarë i

Ka qenë Kiara ajo që ka ndarë foto nga pushimet.

FOTO/ Kiara zbulon pushimet private të familjes. Ja se çfarë i

FOTO/ Kiara zbulon pushimet private të familjes. Ja se çfarë i


Dhe është pritur mirë nga fansat.

FOTO/ Kiara zbulon pushimet private të familjes. Ja se çfarë i


Mes komplimenteve të shumta veçohet komenti i Luiz Ejlit artist, megjithëse nuk dihet nëse ka gusht vetë fituesi i Big Brother Albania Vip 2 apo jo.

FOTO/ Kiara zbulon pushimet private të familjes. Ja se çfarë i

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH