Showbiz

FOTO/ Kiara Tito zbulon se ajo dhe Luizi më në fund kanë gjetur EMRIN e bebit

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Kiara Tito zbulon se ajo dhe Luizi më në fund kanë gjetur

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.Vetë çifti pak javë më parë zbuluan përmes një ceremonie madhështore gjininë e foshnjës.

Moderatorja e cila ndodhet në javët e fundit të shtatzënisë, duket mjaft e emocionuar, ndërsa ndan foto dhe video vazhdimisht me ndjekësit.

Por së fundmi Kiara ka zbuluar një detaj përmes një postimi në Instastory.  Ajo ka shpërndarë në Instagram një story që tregon madhësinë e foshnjës, krahas së cilës shkruan: Mirmëngjes nga bebi E.

FOTO/ Kiara Tito zbulon se ajo dhe Luizi më në fund kanë gjetur

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH