Showbiz

FOTO/ Këngëtarja e famshme shfaqet pothuajse nudo

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Këngëtarja e famshme shfaqet pothuajse nudo

Këngëtarja e famshme, Katy Perry, nuk është dukur kurrë më seksi se në paraqitjen e saj të fundit në publik. Ajo u shfaq me një fustan lëkure që mori menjëherë gjithë vëmendjen dhe që i tregonte kaq bukur format trupore.

Ylli i muzikës mori pjesë të dielën në “Vogue World” që u mbajt në Place Vendome në Paris. Anna Wintour dhe ekipi i saj lansuan pjesën e tretë të “Vogue World” – këtë herë një festë teatrale e modës dhe sportit francez, për nder të Lojërave Olimpike të ardhshme.

E për këtë event, Katy veshi një fustan të gjatë deri në dysheme, të bërë me prerje lëkure të zezë në formë petale. Segmentet tregonin shumë lëkurë dhe mezi e mbulonin modestinë e saj, ndërsa ajo i kalonte kthesat e saj nëpër boshllëqe.

E formuar tërësisht nga petale lëkure të ndërthurura të vendosura në mënyrë perfekte, me një fund të plotë me lule tyl në çizme, veshja e Perry-t dukej më shumë si një vepër e gjeometrisë sesa e edukimit fizik.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH