Showbiz

FOTO/ Julian Deda nuk e tha… por! Gazetari i njohur i tregon arsyen pse nuk e fitoi Big Brother

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Julian Deda nuk e tha… por! Gazetari i njohur i tregon arsyen pse

Julian Deda në reagimin e tij të parë pas daljes nga Big Brother ka marrë një mesazh nga gazetari investigativ Artan Hoxha.

Julian Deda pretendoi çmimin e parë nga publiku, por Artan Hoxha i ka kujtuar se ka qenë “në vendin e gabuar”, duke e motivuar çmimin për “arsye politike.”

“O bos po vërtet besove se do të shpallnin fitues ata te Topit” i ka shkruar gazetari Julian Dedës dhe e ka shoqëruar mesazhin me simbolin e së qeshurës dhe me dy gishtat lart.

FOTO/ Julian Deda nuk e tha… por! Gazetari i njohur i tregon arsyen pse

Dikush i ka kujtuar aktorit se çmimin e parë mund ta kishte marrë nga Syri, nëse Big Brother do të ishte organizuar nga ky televizion.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH