Showbiz

FOTO/ Ish-bashkëshorti i Diola Dostit prezanton për herë të parë partneren e re, ja kush ia "ka vjedhur" zemrën gjinekologut nga Kosova

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Ish-bashkëshorti i Diola Dostit prezanton për herë të

Nutricionistja e njohur Diola Dosti, është në qendër të medias rozë për shkak të lidhjes së saj me biznesmenin e njohur nga Kosova, Erolld Belegu.

Nëna e tre vajzave, ka folur publikisht për divorcin dhe tradhtin e ish-it kur ishte pjesë e shtëpisë më të famshme.

Por, ish-bashkëshorti i Diolës, gjinekologu i njohur në Kosovë Dardan Baftiu ka bërë publike lidhjen e re, duke prezantuar partneren që i ka fituar zemrën.

FOTO/ Ish-bashkëshorti i Diola Dostit prezanton për herë të

Ai ka ndarë disa foto ku shihet krah partneres e cila është figurë e njohur në Kosovë. Ajo quhet Bardha Leka dhe ka në pronësi një akademi bukurie.

FOTO/ Ish-bashkëshorti i Diola Dostit prezanton për herë të

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH