Showbiz

FOTO/ Çiljeta zbulon për herë të parë BABAIN e djalit, FERNANDOS

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Çiljeta zbulon për herë të parë BABAIN e

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetë,Çiljeta  Xhilaga, ka rrëfyer në "Ferma Vip" detaje nga jeta e saj, personale, përfshirë dhe babain e Fernandos.

Ajo ka thënë se ai ka pasur 4 gra të ndryshme në jetën e tij dhe ka fëmijë të tjerë.

“Mezi pres t’i mbledh këtë verë motrat dhe vëllezërit e Fernandos. Do të marr një shtëpi të madhe me qera për të mbledhur të gjithë. Babai i Fernandos ka pasur 4 gra të ndryshme në jetën e tij me të cilat ka bërë fëmijë”, ka rrëfyer Çiljeta.

Në këtë foto është babi i djalit të Çiljetës, Fernandos:

FOTO/ Çiljeta zbulon për herë të parë BABAIN e

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH