Showbiz

FOTO/ Hygerta Sako uron me fjalë të ëmbla njeriun e saj të zemrës

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Hygerta Sako uron me fjalë të ëmbla njeriun e saj të

Moderatorja dhe ish-missi shqiptar, Hygerta Sako ka ndarë me ndjekësit e saj një moment të veçantë, atë të ditëlindjs së nënës së saj.

Ajo ka postuar një foto të bukur bashkë me të ëmën, ku shihen të qeshura pranë njëra-tjetrës.

Krahas fotos Hygerta shprehet plot me emocion: “Rina Balerina 79 sot. Llokumi im me arra.” 

FOTO/ Hygerta Sako uron me fjalë të ëmbla njeriun e saj të

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH