Showbiz

FOTO/ Heidi dhe Romeo largohen nga Shqipëria, publikojnë foto nga ky vend 

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Heidi dhe Romeo largohen nga Shqipëria, publikojnë foto nga ky

Pas përfundimit të spektaklit të "Big Brother Vip 3", çifti Romeo Veshaj dhe Heidi Baci janë mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Pak ditë më parë dyshja u shfaqën duke shijuar pushimet në jug të vendit.

FOTO/ Heidi dhe Romeo largohen nga Shqipëria, publikojnë foto nga ky

Së fundmi në një video që qarkullon në medien rozë, Heidi dhe Romeo shafqen duke ngrënë darkë në një restorant në qytetin e bukur të Milanos.

Ndërsa në një tjetër foto dyshja shihen duke ecur së bashku në rrugët e Milanos. Më herët ish-konkurrentja e BBV tha se do të linte Italinë dhe se do të jetonte me partnerin e saj në Tiranë. Gjithsesi kjo mbetet për t'u parë. 

FOTO/ Heidi dhe Romeo largohen nga Shqipëria, publikojnë foto nga ky

 
 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH