Showbiz

FOTO-VIDEO/ Fationi ul të brendshmet gjatë DUSHIT! Donte të provokonte vajzat...

Shkruar nga Liberale

FOTO-VIDEO/ Fationi ul të brendshmet gjatë DUSHIT! Donte të

Në një episod të fundit të “Big Brother VIP Albania”, Fation Kuqari ka bërë për vete vajzat e shtëpisë – me një performancë jo të zakonshme në dush.

Ndërsa po shijonte një sesion relaksues, diskutimet rreth fizikut të tij nuk kanë munguar ndër banoret femra të shtëpisë, duke treguar se Fationi padyshim ka lënë një përshtypje.

Gjatë bërjes së dushit, Fationi vendosi të bëjë një lëvizje të guximshme duke e ulur të brendshmet e tij për pak çaste, duke çuar në një moment provokimi të cilin shumë e interpretuan si një rrezik zbulimi.

Megjithëse, Fationi e menaxhoi situatën me elegancë dhe humor, duke e kaluar momentin me të qeshura dhe pa shfaqur asgjë të papërshtatshme për telespektatorët.

Ky veprim i tij tregon se ai është i vetëdijshëm për vëmendjen që tërheq brenda shtëpisë dhe jashtë saj, dhe se është i gatshëm të luajë me kufijtë e interaksionit në një mënyrë të matur dhe argëtuese.

Ndërkohë, banorët e tjera dhe publiku në shtëpi mbeten të kënaqur nga një moment që solli lehtësi dhe të qeshura në ambientin e ngarkuar të “Big Brother VIP Albania 3”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH