Showbiz

FOTO/ Çfarë po ndodh në BBV? Një helikopter kalon mbi shtëpinë e famshme, kush u surprizua nga banorët?

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Çfarë po ndodh në BBV? Një helikopter kalon mbi

Kur vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip”, ku mes Eglës, Heidit, Julit, Meritonit dhe Romeos, do të zgjidhet fituesi mbrëmjen e 25 Majit, në shtëpinë e famshme u surprizua një nga banorët.

E ndërsa gara sa vjen dhe bëhet më e fortë, fansat vijojnë të mbështesin banorët e tyre të preferuar përmes votave, por edhe përmes droneve të dërguara.

Një tjetër helikopter ka ardhur mbi shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe janë mbështetësit e Julit që kanë vendosur ta surprizojnë sot banorin.

FOTO/ Çfarë po ndodh në BBV? Një helikopter kalon mbi

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH