Showbiz

FOTO/ Çfarë mund të kishte thënë më tepër Xhensila pas divorcit me Bes Kallakun?!

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Çfarë mund të kishte thënë më tepër

Kënga e re e Xhensila Myrtezait besohet se e ka një dedikim. Dhe i dedikohet çifteve që ndahen. Këngëtarja pas divorcit të shumëpërfolur me aktorin e humorit, Bes Kallaku, ka shkruar krahas publikimit të këngës për realizimin e së cilës e ka ndihmuar Pirro Çako, edhe një mesazh.
“Për të gjithë të dashuruarit, për gjithë të zhgënjyerit, për të gjithë ata që ëndërrojnë, dhe vazhdojnë të duan edhe pse helmohen.”

FOTO/ Çfarë mund të kishte thënë më tepër


Duket se këngëtarja po e përjeton më keq divorcin, ndërkohë që ka hequr fotot me Besin nga rrjetet sociale si dhe i ka bërë atij “unfollow”.

FOTO/ Çfarë mund të kishte thënë më tepër


Krisja e madhe mësohet se ndodhi pas ardhjes në jetë të fëmijës së dytë të çiftit gjatë festave të fundvitit.

FOTO/ Çfarë mund të kishte thënë më tepër


Çfarë duhet të thoshte me shumë se kaq Xhensila, e cila në refrenin e këngës “Zemër e helmuar” që sapo ka publikuar ka zgjedhur këto vargje.

Për një natë pasioni dhe fiksimi
Rashë në dashuri nga padurimi
E tani mëngjeseve kur zgjohem
Vetëm mua më përket trishtimi.

FOTO/ Çfarë mund të kishte thënë më tepër

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH