Showbiz

FOTO/ “Do të më heqë qafe?” - Nën “shoqërinë” e peshkaqenëve, Rezarta Shkurta "akuzon" nipin e Enver Hoxhës gjatë pushime luksoze në Maldive

Shkruar nga Liberale

FOTO/ “Do të më heqë qafe?” - Nën

Ata njihen si një ndër çiftet më simpatikë të Tiranës.

FOTO/ “Do të më heqë qafe?” - Nën

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, njihen edhe për pushimet e tyre luksoze.

FOTO/ “Do të më heqë qafe?” - Nën

Aktualisht ata po shijojnë disa ditë pushimesh në Maldive.

FOTO/ “Do të më heqë qafe?” - Nën

Këngëtarja dhe sipërmarrësja e njohur ka ndarë shpesh foto nga plazhet e bukura me rërë të bardhë, por vëmendjen e marrin dy postimet e fundit.

FOTO/ “Do të më heqë qafe?” - Nën

Në njërën prej fotove, Rezarta ka pozuar me një trupore të bardhë me dekolte të hapur, prej së cilës ka ekspozuar gjoksin, ndërsa në foton tjetër qëndron e mbështetur në një dërrasë sërfi e rrethuar nga peshkaqenë.

FOTO/ “Do të më heqë qafe?” - Nën

Përbri fotos ajo ka shkruar “Peshkaqeni nuk kafshon deri në orën 5:00 pm. Të paktën kështu me ka thënë Ermali, ose ndoshta do me më heq qafe" ka bërë shaka Rezarta.

FOTO/ “Do të më heqë qafe?” - Nën

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH