Showbiz

FOTO/ Dijonisi ka një mesazh për shqiptarët pas daljes nga "Ferma Vip"

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Dijonisi ka një mesazh për shqiptarët pas daljes nga

Dijonis Biba ka reaguar pas daljes nga ‘Ferma VIP’. Ai ka ndarë një foto dhe një mesazh për publikun, duke i falenderuar për mbëstetjen.

‘Faleminderit të gjithë shqiptarëve për mbështetjen, u qofsha fal. Rrugëtimi im te Ferma mbaroi’.- ka shkruar ai. 

FOTO/ Dijonisi ka një mesazh për shqiptarët pas daljes nga

Një ditë më parë Dijonisi mbylli rrugëtimin e tij në “Ferma VIP”.

“Unë sot kam vendosur të largohem nga ferma dhe këtë e them seriozisht. Nuk e përballoj dot më, kam ditë që e mendoj. Jam dorëzuar nuk mundem. Valixhen e kam bërë gati, kam folur do largohem tani. Nuk mundem më”, u tha Dijonisi banorëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH