Showbiz

FOTO/ Ja cila është gazetarja që i ka rrëmbyer zemrën Princ Lekës, pas divorcit me Elia Zaharian

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Ja cila është gazetarja që i ka rrëmbyer zemrën

Princ Leka dhe Elia Zaharia duket se i kanë dhënë fund martesës së tyre, teksa prej kohësh lajmi ka qarkulluar në media dhe një gjë e tillë u konfirmua edhe në ditën e Krishtlindjes, ku Princ Leka dhe Elia Zaharia publikuan foto vetëm me vajzën e tyre, ndryshe nga vitet e tjera.

FOTO/ Ja cila është gazetarja që i ka rrëmbyer zemrën

E mesa duket Princ Leka jo vetëm është ndarë nga Elia Zaharia, por ka krijuar edhe një lidhje të re dashurie.

FOTO/ Ja cila është gazetarja që i ka rrëmbyer zemrën

Ditët e fundit ai ka shtuar numrin e fotove të postuara, ndryshe nga zakonisht, dhe në to shihet vetëm me vajzën e tij.  Sipas "Living" pas aparatit qëndron e dashura e re e Princ Lekës, të cilën ky i fundit e ka bërë tag edhe në postimet e tij.

FOTO/ Ja cila është gazetarja që i ka rrëmbyer zemrën

Bëhet fjalë për Blerta Celibashin, gazetarja e cila duket se ka punuar edhe për t’i kuruar imazhin Princ Lekës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH