Showbiz

FOTO/ Butrint Imeri i paguan gjobën fansit, ka një arsye të fortë

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Butrint Imeri i paguan gjobën fansit, ka një arsye të

Një rast ‘i pazakontë’ ka ndodhur me një fans të këngëtarit të njohur dhe shumë të dashur për publikun, Butrint Imeri.

E ndërsa kishte ngritur një prej këngëve të artistit me volum tepër të lartë duke lëvizur me makinë, ai është ndalur nga policia, si dhe është gjobitur prej tyre.

Pas kësaj, fansi ia dërgoi Butrintit gjobën, të shqyrtuar nga policia, derisa iu drejtua me një kërkesë: t’ia paguante atë.

“Mirë kishte bo me ma ‘pagu’ këtë dënim, se me këngë ‘tane’ m’kanë dënu. Zani në kupë të qiellit”, i shkroi ai artistit shqiptar.

FOTO/ Butrint Imeri i paguan gjobën fansit, ka një arsye të

FOTO/ Butrint Imeri i paguan gjobën fansit, ka një arsye të

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH