Showbiz

FOTO/ Brenda festës baby shower-it të vajzës së Luizit dhe Kiarës, moderatorja shkëlqen në ditët e fundit të shtatzënisë

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Brenda festës baby shower-it të vajzës së Luizit dhe

Çifti shumë më i dashur për publikun shqiptar, Luizi dhe Kiara së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.

FOTO/ Brenda festës baby shower-it të vajzës së Luizit dhe

Ditën e djeshme çifti kanë organizuar një festë të bukur në një ambient të hapur dhe të dekoruar me lule shumëngjyrëshe, ku ishin të pranishëm familjarët, miqtë dhe disa nga kolegët e tyre.

FOTO/ Brenda festës baby shower-it të vajzës së Luizit dhe

Të ftuarit kanë ndarë pamje nga festa, duke lejuar të shohim se si ka qenë atmosfera e krijuar për bebin e Kiarës.

FOTO/ Brenda festës baby shower-it të vajzës së Luizit dhe

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH