Showbiz

FOTO/ Bora Zemani vjen me "look" tërësisht të ri si kurrë më parë

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Bora Zemani vjen me "look" tërësisht të ri si

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Bora Zemani, është shfaqur me një “look” të ri, ashtu siç nuk e kemi parë kurrë më parë.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, por kësaj rradhe mesa duket është frymëzuar nga artistë të njohur si Dua Lipa apo edhe artiste të tjera. 

Bora ndau sot me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, disa foto ku tregonte ngjyrën e kuqe në flokët të saj, e cila duket se i shkon shumë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH