Showbiz

FOTO/ Bënë tifo për Kombëtaren, kush janë bukuroshet shqiptare që elektrizuan stadiumin mbrëmë në Dusseldorf

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Bënë tifo për Kombëtaren, kush janë bukuroshet

Ndeshja e mbrëmshme Shqipëri-Spanjë, ndonëse përfundoi 0 me 1, u përjetua me shumë emocione nga tifozeria shqiptare në stadiumin e Duseldorfit dhe jo vetëm. 

Sigurisht që vëmendjen në këtë ndeshje nuk e morën vetëm lojtarët në fushë, pasi një spektakël të vërtetë e dhanë edhe tifozët shqiptarë në stadium.

FOTO/ Bënë tifo për Kombëtaren, kush janë bukuroshet

Këta të fundit kanë lënë mbresa për atmosferën fantastike që kanë krijuar. Por mes mijëra tifozësh kishte edhe shumë figura të njohura, si nga bota e televizionit, muzikës dhe modës ishin në mes të këtij spektakli.

FOTO/ Bënë tifo për Kombëtaren, kush janë bukuroshet

Mes tyre veçojmë: moderatoret e sportit Hygerta Sako, Eva Murati, gazetarja Bieta Sulo, Dea Michelle.

FOTO/ Bënë tifo për Kombëtaren, kush janë bukuroshet

FOTO/ Bënë tifo për Kombëtaren, kush janë bukuroshet

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH