Showbiz

FOTO/ Bardhi takon për herë të parë këtë familjar të Sarës pas daljes nga Big Brother Vip

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Bardhi takon për herë të parë këtë familjar

Sara dhe Bardhi, janë çifti më i përfolur pas edhe pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ish-konkurrentë të formatit ‘BBV3’krijuan një romancë brenda shtëpisë e cila vazhdon dhe jashtë saj.

Çifti është kthyer në qendër të vëmendjes për mediat sidomos pas daljes së papritur të Bardhit nga formati.

Pak ditë më parë Sara vizitoi Bardhin dhe familjarët e tij e ndërsa ditën e djeshme ka qenë radha e Bardhit, ku Sara ka ndarë një fotografi me vëllain e saj dhe ‘burrin’ ku përbri shkruan: "Mu bë vëllai shokë direkt me burrin miq, çfarë po ndodh?"

FOTO/ Bardhi takon për herë të parë këtë familjar

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH