Showbiz

FOTO/ Babi Luizi publikon momentet e ëmbla me të voglën e tij, Luna Mari

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Babi Luizi publikon momentet e ëmbla me të voglën e tij,

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë, disa javë më parë me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, Luna Mari Ejlli.

Këngëtari ditën e sotme ka ndarë me ndjekësit një foto të ëmbël me vajzën e tij.

Në imazh ai shfaqet i shtrirë në shtrat duke përqafuar dhe puthur të voglën e tij, ndërsa ka mbuluar me dorë fytyrën Lunës, duke mbajtur të fshehtë imazhin e vogëlushes. 

FOTO/ Babi Luizi publikon momentet e ëmbla me të voglën e tij,

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH