Showbiz

FOTO/ As Egla Ceno, madje asnjëri nga finalistët! Rozana Radi “zbulon” një fitues tjetër të çmimit të madh të “BBV 3”

Shkruar nga Liberale

FOTO/  As Egla Ceno, madje asnjëri nga finalistët! Rozana Radi

Vijojnë polemikat në Big Brother Vip.

A e meritonte Egla Ceno fitoren?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi ka “thumbuar” fituesen e “Big Brother VIP”, Egla Cenon dhe 4 finalistët e tjerë të reality show-t.

Artistja përmes një postimi në InstaStory ka treguar se fitues të “BBV” nuk shikon Eglës, Julian Dedën, Heidi Baçin, Romeo Veshajn apo Meriton Mjekiqin, por një tjetër personazh VIP.

FOTO/  As Egla Ceno, madje asnjëri nga finalistët! Rozana Radi

Bëhet fjalë për fituesin e sezonit të kaluar të këtij reality shoë, Luiz Ejlli, për të cilin Rozana tha që prej dy vitesh këngëtarin Shkodran e shikon si fitues.

“Këtë njoh për fitues unë, ka dy vite”- ka shkruar këngëtarja krahas fotos së Luizit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH