Showbiz

FOTO/ Çantë "CHANEL" dhe makina të shtrenjta, ja jeta luksoze e modeles shqiptare

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Çantë "CHANEL" dhe makina të shtrenjta, ja jeta

Morena Taraku është njëra prej personazheve më të përfolura të shtypit rozë.

Ajo njihet për jetën e saj tejet luksoze që bën, për makina e shtrenjta si dhe për posedimin e veshjeve të brendeve luksoze.

Modelja e njohur dhe njëherësh influencerja, nuk heziton aspak që të ndajë me adhuruesit e saj, detaje nga jeta e saj e përditshme.

Kësaj here, ajo ka ndarë fotografi brenda shtëpisë së saj luksoze, duke na çuar tek dhoma e dedikuar vetëm për veshje.

Në dollapin madhështor, gjenden një mal me çanta dhe këpucë që mbulonin raftet.

FOTO/ Çantë "CHANEL" dhe makina të shtrenjta, ja jeta

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH