Showbiz

FOTO/ Ami jep një lajm të madh nga Barcelona!

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Ami jep një lajm të madh nga Barcelona!

Pas një ndërprerje, Amarda Toska do të rikthehet këtë sezon në show-n, Lufta e Nuseve. Lajmin e ka bërë publik vetë Ami nga Barcelona ku ndodhet për pushime.

FOTO/ Ami jep një lajm të madh nga Barcelona!

‘Lufta e Nuseve’ u ndërpre para katër sezoneve prej pandemisë.

Amarda ftoi nuset që martohen këtë vit ti bashkohen spektaklit për të cilin tha se do të nisë këtë vit dhe do të ketë shumë surpriza.   

FOTO/ Ami jep një lajm të madh nga Barcelona!

Moderatorja e njohur nuk tha se ku do të zhvillohet spektakli, por më parë një i tillë është transmetuar në Tv Klan.  

FOTO/ Ami jep një lajm të madh nga Barcelona!

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH