Showbiz

FOTO/ Aktorja amerikane vjen në Shqipëri: Ja qyteti që më pëlqeu më shumë

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Aktorja amerikane vjen në Shqipëri: Ja qyteti që më

Julie Theis aktore amerikane dhe protagoniste e serialit “The Trust” që po jepet tani në NETFLIX erdhi në Shqipëri pak javë më parë për të bërë një ndërhyrje në sy.

FOTO/ Aktorja amerikane vjen në Shqipëri: Ja qyteti që më

Në një intervistë për Dritare Tv, Julie tregon se çfarë i pëlqeu më shumë në Shqipëti, nga çmimet e lira, te vendi i preferuar për të qendruar.

FOTO/ Aktorja amerikane vjen në Shqipëri: Ja qyteti që më

“Vlora është shumë e bukur, e dashuroj detin e saj", tha Julie. Aktorja ka postuar në Instagram edhe disa foto nga pushimet në Vlorë dhe duket që e ka shijuar shumë këtë udhëtim disaditor.

FOTO/ Aktorja amerikane vjen në Shqipëri: Ja qyteti që më


“Kam qenë në Tiranë, Durrës dhe Vlorë. Vlora është shumë e bukur, e dashuroj plazhin dhe detin që ka.

Kam qëndruar në Vlorë për 3-4 ditë. Më pas u ktheva në Tiranë, shkova dhe në Durrës për dy ditë, më pas sërish në Tiranë.
Ushqimi është shumë i mirë por ndonjëherë shumë i kripur për mua. Kam provuar ushqime më të kripura se në Amerikë, por shumë më i lirë.

Ndonjëherë thjesht vendos gishtin në meny dhe e porosit sepse nuk e di çfarë jam duke porositur", tregon aktorja amerikane.

FOTO/ Aktorja amerikane vjen në Shqipëri: Ja qyteti që më

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH