Showbiz

Flet e sapomartuara: U martova 18-vjeçe sepse “e di” që njerëzit kundër kësaj janë thjesht xhelozë

Shkruar nga Liberale

Flet e sapomartuara: U martova 18-vjeçe sepse “e di” që

Unë u martova në moshën 18-vjeçare sepse kur 'e di dhe ju e dini', që njerëzit që kanë diçka kundër kësaj janë thjesht xhelozë.

Një 18-vjeçare ka reaguar ndaj njerëzve që i thanë se është 'shumë e re', teksa vendosi të martohej, duke thënë se ata janë 'thjesht xhelozë'.

Crystal Connors, e cila është një cigane nga Britania e Madhe, postoi një klip në TikTok, nga dasma e saj. Ajo postoi videon, duke shkruar: 'Unë do të martohem sot, të gjithë ju jeni xheloz k****, prandaj më mirë largohuni nga jeta ime '.

Videoja tërhoqi shpejt mbi 100,000 shikime, me njerëzit që lavdëronin dasmën e saj. Crystal Connors, 18 vjeçe, bëri publike dasmën pasi u martua me të dashurin e saj prej dy vitesh.

Flet e sapomartuara: U martova 18-vjeçe sepse “e di” që

Njëri i uroi asaj një 'ditë të bukur martese', ndërsa një tjetër shikues tha:  'Drop vdekur e mrekullueshme'.

Komentet e saj u përmbytën me pyetje të tjera, duke pyetur se sa kohë kishin qenë së bashku dhe duke nëse ishte e ligjshme të martohej kaq e re.

Kjo vjen pasi një vajza i përket komuniteti të ciganëve.

Charlotte Ann, 29, e cila është e vendosur në Peterborugh, publikon video të TikTok ku trajton keqkuptimet rreth kulturës cigane.

Videot e mëparshme që ajo ka postuar përfshijnë tema si 'cili është ndryshimi midis ciganëve dhe udhëtarëve?'

Në video, Charlotte trajtoi edhe pyetjen nëse ajo do të martohej me një burrë jashtë kulturës së saj.

Flet e sapomartuara: U martova 18-vjeçe sepse “e di” që

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH