Showbiz

Flasin familjarët e Ilnisës/ Bëjnë DEKLARATËN E FORTË për ish-burrin e saj!

Shkruar nga Liberale

Flasin familjarët e Ilnisës/ Bëjnë DEKLARATËN E

Ilnisa Agolli është një ndër konkurrentet më të komentuara të ‘BBV3’, e cila së fundmi ka qenë tepër e përfolur nëpër rrjete për lidhjen që ajo ka patur dikur dhe për ish-bashkëshortin e saj.

Flasin familjarët e Ilnisës/ Bëjnë DEKLARATËN E

Teksa Ilnisa ka deklaruar se vajza ka vite që nuk e takon babain e saj dhe se atij nuk i intereson aspak, një rrëmujë e madhe është krijuar në rrjet, ku madje janë postuar dhe disa imazhe të ish-bashkëshortit të saj teksa mbante Anaisin në krahë.

Flasin familjarët e Ilnisës/ Bëjnë DEKLARATËN E
E pas gjithë kësaj rrëmujë, ka ardhur një reagim nga familjarët e Ilnisës të cilët përmes Instagramit të banores shprehen:

Flasin familjarët e Ilnisës/ Bëjnë DEKLARATËN E

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH