Showbiz

Finalja sot, fermerët diskutojnë për sfidat, kush do të jetë dyshja e fundit?

Shkruar nga Liberale

Finalja sot, fermerët diskutojnë për sfidat, kush do të

Na ndajnë vetëm dy orë larg finales së madhe të “Ferma VIP”. Mirëpo cila do të jetë dyshja e fundit që do të përballen në sfidë për çmimin e madh?

Për këtë kanë nisur diskutimet në shtëpi. Teksa Mariana bisedonte me Florin dhe Dijonisin për sfidat dhe ngjarjet që do të ndodhin mbrëmjen e sotme, ju drejtohet këtyre të fundit si dyshja finale.

Finalisti Florian Agalliu dhe finalisti Dijonis Biba u shprehën se do të bëjnë maksimumin në sfidat e dhëna nga Agai.

Dijonisi: Po ça gati mo burrë, ça të ketë
shkruar Zoti, kaq mund të bëj do them, ma bëni hallall.

Flori: Po, por robi edhe mundohet të fitojë.

Dijonisi: Ishallaj dalim mirë, po  s’ja dolëm shnet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

6 fermerët në garë për çmimin e madh janë: Baby G, Ditea Berisha, Dijonis Biba, Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH