Showbiz

Finalistët e BBV përballë pyetjeve të të ftuarve, zbulojnë banorët më të fortë, ja kush janë ata? 

Shkruar nga Liberale

Finalistët e BBV përballë pyetjeve të të ftuarve,

Finalistët e BBV janë vënë përballë pyetjeve të të ftuarve specialë, opinionistët e Fan Club dhe moderatorë të tjerë të emisioneve në TCH.

Të pyetur nga Ina Kollçaku se cili është kundërshtari që mund t’i kishte nxjerrë nga shtëpia? Romeo u përgjigj, Donaldi duke shmangur pyetjen për banorët e tjerë të këtij sezoni të BBV. Juli tha se dy emra: Ledjona dhe Ilnisa. Ndërsa Meritoni gjithashtu përmendi emrin e të dashurës së tij, Ilnisën.

Ina: Cili është ai kundërshtar që mund t’u kishte nxjerrë nga shtëpia?

Romeo: Unë mendoj se konkurrenti i vetëm që do më nxirrte mua nga kjo shtëpi do të ishte Donaldi sepse mendoj se ka qenë shumë herë më i zoti se mua.

Juli: Ajo ndoshta ka nxituar në disa gjëra, por Ledjona do të ishte një konkurrente e fortë. Edhe Ilnisa. Për të do kisha thënë që është një lojtare shumë e fortë nëse ajo nuk do e flinte mendjen që kishte disa të tjerë që donin të dilnin përpara saj. E uli ritmin dhe zarfi i zi erdhi papritur

Ilnisa është lojtarja më e fortë. Do na kishte nxjerrë të gjithëve.

Meritoni:

Ilnisa është lojtarja më e fortë. Do na kishte nxjerrë të gjithëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH