Showbiz

Filmi i Bebe Rexhës në 10 filmave më të shikuar në Netflix

Shkruar nga Liberale

Filmi i Bebe Rexhës në 10 filmave më të shikuar në

Filmi “Queenpins”, ku artistja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha zë një rol kyç, ka arritur të pozicionohet në mesin e 10 filmave më të shikuar në Netflix për vitin 2024 deri më tash.

Bebe Rexha luan rolin e një specialiste të IT-së e cila ndihmon një grup grash në realizimin e një vjedhjeje kibernetike të ndërlikuar.

Punonjësit të shtëpisë së shëndetit në Gostivar po protestojnë për shkak se nuk ju ësht...
Pas rrëzimit të aeroplanit në Rusi që dyshohet se transportonte 65 ushtarë ukrainas të ...
Qeveria i dërgon në Kuvend dy emra për anëtar të Bordit të OSHP-së, njëri nga do të zgj...
Bashkim Pllana dhe Fatos Budeci emërohen anëtarë të bordit KRU “Prishtina”
Anëtarësimi në KiE, Tahiri: Kosova në vijë të plotë me standardet ndërkombëtare

Suksesi i filmit në platformën e filmave është dukshëm impresionues, ku “Queenpins” mbajti vendin e shtatë në listën e filmave më të shikuar për më shumë se një javë.

Foto: Bebe Rexha/InstaStory
Statistikat e Netflix tregojnë se filmi ka arritur të tërheqë mbi 4.4 milionë shikime në vetëm një javë, duke e bërë të qartë interesin e madh të shikuesve ndaj kësaj komedie.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH