Showbiz

Fifi feston ditëlindjen! Partneri i bën urimin emocionues (Foto)

Shkruar nga Liberale

Fifi feston ditëlindjen! Partneri i bën urimin emocionues (Foto)

Fifi feston sot ditëlindjen dhe urimet e përzemërta për të kanë qenë të shumta.

Megjithatë urimi më i veçantë ishte nga partneri i saj, Adis Patushi.

Fifi feston ditëlindjen! Partneri i bën urimin emocionues (Foto)

“Faleminderit që ma kënaqe jetën. Të du! Edhe 100.”- shkruan ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH