Showbiz

Fifi banore e shtëpisë së "BBV"? Ja si qëndron e vërteta

Shkruar nga Liberale

Fifi banore e shtëpisë së "BBV"? Ja si qëndron e

Në një postim në faqen zyrtare të “Big Brother Vip” produksioni ka paralajmëruar se Fifi do të rikthehet në shtëpi si një surprizë për banorët.

Ajo do t’ju dhuroj banorëve një koncert surprizë.

“Fifi rikthehet sonte në BBV!

Një koncert surprizë për banorët dhe për çdo teleshikues.

Një mbrëmje me muzikë, plot atmosferë dhe alegri.”- shkruhet në postim

Kujtojmë që Fifi ka qenë pjesë e “Big Brother Vip 1”.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH