Showbiz

Festoi ditëlindjen, Megi Pojani "ndez rrjetin" me foton provokuese+18 

Shkruar nga Liberale

Festoi ditëlindjen, Megi Pojani "ndez rrjetin" me foton

Moderatorja e njohur shqiptare, Megi Pojani vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetin social “Instagram”, ku shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ajo sot festoi dje ditëlindjen dhe sigurisht nuk munguan dhe urimet nga miqtë e të afërmit. 

Por një foto e cila tërhoqi vëmendje, ishte një ripostim i bërë nga moderatorja, ku një ndër miket e saj e kishte uruar me një foto, ku Megi ka ngritur njërën këmbë dhe tek të pasmet ka vendosur një figurë me shenjën +18 për t’i mbuluar.

Festoi ditëlindjen, Megi Pojani "ndez rrjetin" me foton

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH