Showbiz

"Ferma VIP", Çiljeta ndan detaje nga lindja e djalit të saj: Ai lindi me diamant në këmbë

Shkruar nga Liberale

"Ferma VIP", Çiljeta ndan detaje nga lindja e djalit të

Çiljeta në  bisedë me një pjesë të fermerëve ka ndarë detaje nga lindja e djalit të saj.

Ajo u shpreh se gjatë shtatëzanisë ishte fiksuar me këngën e Rihanës “Shine bright like a diamond”. Fermerja tha se nëntë muaj ka dëgjuar vetëm këtë këngë, madje dhe kur ka ikur për të lindur në maternitet ka vendosur veç këtë këngë.

Çiljeta shprehet se e imagjinonte Fernandon si një diamante dhe pikërisjht djali i lindi me shenjë diamandi. Siç tregon ajo, djali ka në këmbë shenjën e diamandit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH