Showbiz

"Ferma VIP", Dijonisi e thotë troç: Shumica e fermerëve kanë ardhur të marrin famë!

Shkruar nga Liberale
"Ferma VIP", Dijonisi e thotë troç: Shumica e

Dijonisi dhe Gloria kanë diskutuar mbremjen e sotme rreth dinamikave në fermë.

Dijonisi është shprehur se shumica e fermerëve kanë ardhur vetëm për  të marrë famë. Ndërkohë Gloria këshillon Dijonisin, ku sipas saj, çmimi i “Ferma VIP” nuk fitovet vetëm duke bërë humor.

Dijonisi: Lum ai që ikën më herët. Më mirë të ikësh herët sesa të ikësh i parafundit, i paratretit. Imagjino të rrish dy muaj e mos të fitosh hiç

Dijonisi: Unë për shembull më mirë të dalë të premten sesa të shkoj në finale e mos të fitoj. Dua të jem ose fitues, ose të dalë herët

Gloria: Po, por ka diçka. Po dole herët është padrejtësi, por nëse shkon në finale dhe nuk fiton me siguri është faji yt. Se edhe në finale mund të shkosh nga votat e publikut, por nuk merret…

Dijonisi: Po nuk fitova në finale, unë do stresohem shumë se i bije që kam humbur kohë

Gloria: Jo e ke gabim se nuk është humbje kohe

Dijonisi: Për mua humbje kohe është nëse nuk e fitoj. Nuk kam ardhur këtu të bëjë famë as të krijoj audiencë, kam ardhur këtu të fitoj si çmim. Shumica këtu kanë ardhur të duken, të marrin famë

Gloria: Nuk shkohet në finale duke bërë humor, batuta. Ti tani ke filluar të aktivizohesh

Dijonisi: ti nuk më ke parë se ça bëj unë nëpër shtëpi

Gloria: Nuk po e kap fare çfarë jam duke thënë, ti vetë e di.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH