Showbiz

Fedez në spital! Çfarë ndodhi me këngëtarin?

Shkruar nga Liberale

Fedez në spital! Çfarë ndodhi me këngëtarin?

Probleme të reja shëndetësore për Fedez. Kështu ka deklaruar Fabrizio Corona, i cili me një postim të publikuar në Instagram ka thënë se orët e fundit reperi është dërguar në spital.

“Fedez ka probleme shumë serioze me stomakun dhe u dërgua me urgjencë në urgjencë. Kjo është e vetmja arsye e vërtetë pse ai nuk do të marrë pjesë në programin e ri të Cattelan nesër në mbrëmje në Rai 2”, lexojmë në një postim të Dillinger News në Instagram.

Por vetë Fedez ka reaguar pak më parë duke thënë se është mirë dhe nuk ka ndonjë gjë madhore.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH