Showbiz

Çfarë po ndodh me Adele? Artistja bën të papriturën me disa shfaqje në Las Vegas

Shkruar nga Liberale

Çfarë po ndodh me Adele? Artistja bën të papriturën

Artistja e njohur, Adele ka marrë një vendim të vështirë për t’i anuluar datat e shfaqjeve të saj në Las Vegas për shkak të disa problemeve shëndetësore.

Në një postim të përzemërt në rrjetet sociale, ajo ka shpjeguar sfidat me të cilat po përballet me shëndetin e saj.

“Nuk pata mundësinë të rikthehem me shëndet të plotë përpara se të fillonin shfaqjet dhe tani jam e sëmurë dhe për fat të keq nuk mund të jem”, ka shkruar ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH