Showbiz

Çfarë po ndodh? Françeskës për pak ‘i pushon’ zemra teksa Erjola e revoltuar bërtet e ulëret (Video)

Shkruar nga Liberale

Çfarë po ndodh? Françeskës për pak ‘i

Situatat në “Big Brother” sa vijnë e bëhen më ekstreme, por ajo e mbrëmjes së kaluar kaloi çdo parashikim. Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmshëm, shtëpia është kthyer në një lëmsh të vërtetë. Ulërima, të bërtitura, debate, thyerje gotash, madje dhe lot ka patur mes banorëve.

Teksa një moment Françeska ishte duke qëndruar në oborr me Erjolën, kjo e fundit shpërtheu ndaj një banori të shtëpisë dhe u ngrit direkt në këmbë duke bërtitur.

Nga ana tjetër qëndronte Françeska, të cilës për pak sa nuk ‘i pushoi’ zemra nga gjithë ajo e bërtitur e Erjolës. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH