Showbiz

Çfarë po kurdiset në "BIG BROTHER VIP"? Kjo VIDEO nxjerr Eglën zbuluar, aktorja shfaqet në një dhomë e izoluar

Shkruar nga Liberale

Çfarë po kurdiset në "BIG BROTHER VIP"? Kjo VIDEO

Egla Ceno u skualifikua një ditë më parë nga “Big Brother VIP 3” për shkak gjesteve që ajo bëri me Meritonin, duke i hedhur gotën e verës nga sytë.

Vëllai i Madh solli zarfin e zi menjëherë në shtëpi dhe mori vendimin që aktorja të përjashtohet.

Por ditën e sotme një video e saj është publikuar në faqen zyrtare të 'bigbrotheralb_vip' ku na tregon se aktorja është ende në shtëpi e izoluar në një dhomë.

Nuk dihet ende se çfarë po ndodh por presim ditën e martë me startimin e formatit për të mësuar më shumë rreth kësaj situate./Liberale.al/

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH