Showbiz

Çfarë po KURDIS Renis Gjoka? Ish-fermeri i "Ferma Vip" nxit kureshtjen e fansave me këtë FOTO

Shkruar nga Liberale

Çfarë po KURDIS Renis Gjoka? Ish-fermeri i "Ferma Vip"

Ish-fermeri i "Ferma Vip", Renis Gjoka pas përfundimit të edicionit ka zbuluar projektin e tij.

Mesa duket tani ish-fermeri ka lënë pas pushimet dhe i është rikthyer punës së tij.

Renisi ka publikuar një foto në llogarinë e tij në “Instagram” ku shkruan: Kthehemi në punë! Zëri i ndërgjegjes: Boll bërë pushime

Çfarë po KURDIS Renis Gjoka? Ish-fermeri i "Ferma Vip"

Në foton e publikuar duket sikur këngëtari po përgatit një këngë të re për publikun, por nuk e dimë ende të vërtetën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH