Showbiz

Çfarë ndodhi me Britney Spears?! Me këmbë të enjtur e duke bërtitur në korridorin e hotelit, këngëtarja SHERR me partnerin...

Shkruar nga Liberale

Çfarë ndodhi me Britney Spears?! Me këmbë të enjtur e

Fotot e Britney Spears në gjendje të keqe, duke ecur e mbështjellë me një batanije dhe e shoqëruar nga policia jashtë një hoteli në Los Angeles, po bëjnë xhiron e rrjetit.

TMZ raporton se ylli i popit pati një debat të ashpër me partnerin e saj, Paul Soliz dhe situata iu doli jashtë kontrollit.

Fotot që përshkruanin Spears dukshëm të shqetësuar jashtë hotelit së bashku me Soliz shkaktuan shqetësime, duke shkaktuar një telefonatë 911 që raportoi një lëndim. 

Oficerët mbërritën pak pas orës 22:30, por u larguan pasi nuk panë asgjë të dyshimtë në atë kohë.

Dyshja shkuan në dhomën e hotelit rreth orës 23:00, ku vazhduan të festonin dhe të pinin. Ndërsa ndodheshin në dhomë, ata u përleshën  grushte, ku Spears u godit me shkelm në këmbë.

Burimet e cituara nga TMZ thonë se këngëtarja " po bërtiste dhe ishte jashtë kontrollit në korridorin e suitës së saj dhe disa njerëz që po qëndronin në hotel menduan se ajo po kalonte një krizë mendore, kështu që ata thirrën një ambulancë ".

Më vonë, Spears postoi në Instagram, duke deklaruar se "lajmi" i sherrit ishte "i rremë". Ajo shtoi se thjesht kishte "përdredhur kyçin e këmbës" dhe ishte vizituar nga mjeku. 

Çfarë ndodhi me Britney Spears?! Me këmbë të enjtur e

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH