Showbiz

Çfarë ndodhi mbrëmë në “BBV”? Një banor i eliminuar pak muaj më parë rikthehet sërish në shtëpi, si e pritën banorët

Shkruar nga Liberale

Çfarë ndodhi mbrëmë në “BBV”? Një

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm të Big Brother Vip Graciano është kthyer sërish si një banor i shtëpisë vetëm disa javë pasi u skualifikua.

Vajzat e pritën me shumë entuziazëm rikthimin e tij ndërsa Romeo nuk dukej dhe aq i lumtur për këtë vendim.

Ashtu siç bëri herën e parë, Graciano pritet të trazojë edhe njëherë ujërat brenda shtëpisë së Big Brother.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH